2018-07-22

UBEZPIECZENIE DZIECKA

Jesteś tu: » Strona startowa » Dla rodziców » UBEZPIECZENIE DZIECKA

UBEZPIECZENIE DZIECKA

Rodzice, którzy chcą ubezpieczyć dziecko od następstw

nieszczęśliwych wypadków mogą zapoznać się

z ubezpieczeniem Firmy AXA na 2016/2017 r.

Aby ubezpieczyć dziecko (dla tych, którzy kontynuują ubezpieczenie Axa na kolejny rok jak i dla tych dopiero przystępujących)należy postępować wg tej  instrukcji:

Krok 1

Proszę wejść na portal Axa czyli bezpieczny.pl

Krok 2

W prawym dolnym rogu klikamy zakładkę NNW SZKOLNE lub NNW PRZEDSZKOLNE a następnie zakładkę CHCĘ KONTYNUOWAĆ UBEZPIECZENIE lub JESTEM NOWYM KLIENTEM.

Krok 3

Wypełniamy formularz i wpisujemy KOD OPIEKUNA 66088 ABY UZYSKAĆ 10% ZNIŻKI ZA ZAKUP UBEZPIECZENIA  (jeżeli inny kod jest już wpisany należy go usunąć i wpisać 66088)

Krok 4

Wybieramy wariant dla swojego dziecka i przechodzimy do zakładki płatności.

Krok 5

Wybieramy metodę płatności  czyli:

1.Płatność teraz czyli system przenosi od razu na stronę banku i można zapłacić za ubezpieczenie

lub 2.Płatność później - wtedy system wysyła na podanego maila numer konta, na który trzeba zapłacić za ubezpieczenie na poczcie.

Krok 6

W razie pytań służę pomocą Krzysztof Jeszke kom.515186686

UWAGA!

Korzystając z kodu rabatowego Opiekuna 66088 można również ze zniżką  10% ubezpieczyć lub dobezpieczyć dzieci w innych placówkach oświatowych, proszę nie klikać w reklamy tylko zawsze wejść na główną stronę bezpieczny.pl